اخبار و رخدادهای همایش

اطلاعیه روز اول برگزاری

با سلام پیرو اعلام قبلی در سایت وبینار کالج، به اطلاع ثبت نام کنندگان محترم کالج میرساند، مطالبی که در روز اول ارائه خواهد شد، (شامل منابع نوری و مشخصات آنها و لیزرها- اساس اندرکنش نور با ماده و انواع اسپکتروسکپی ها – اصول اولیه بیولوژی – بعضی از لیزرهای مهم برای بیوفوتونیک )، برای اشخاصی در نظر گرفته شده است که اطلاعات اندکی در زمینه اپتیک و فوتونیک دارند. با ارائه این مطالب قصد بر این است که افراد با اصول اولیه و مطالب پایه اپتیک و فوتونیک آشنا شوند. لذا با توجه به سطح مطالب، شرکت در این کلاسها برای دانشجویان و فارغ التحصیلان گرایشهای مختلف فیزیک اختیاری می باشد. با تشکر کمیته برگزاری کالج تابستانی بیوفوتونیک

تمدید مهلت ثبت نام

مهلت ثبت نام در کالج تابستانی بیوفوتونیک تا دهم مرداد ماه 1399 تمدید گردید. برای این منظور لازم است حتما فرم ثبت نام را از قسمت " روش ثبت نام " دانلود نموده و پس از تکمیل و پرداخت هزینه ثبت نام طبق فرم، عکس یا کپی فیش به انضمام فرم را به ایمیل کالج biophotonic.iaut@gmail.com ارسال فرمائید.

برگزاری کالج تابستانی بیوفوتونیک در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز

مرکز تحقیقات بیوفوتونیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از 25 لغایت 30 مردادماه 1399 برای اولین بار اقدام به برگزاری کالج تابستانی بیوفوتونیک به صورت وبینار نموده است.

حامیان برگزاری همایش