تقویم رویدادهای همایش

تاریخ برگزاری اولین همایش ملی فیزیک دانشگاه آزاد اسلامی

همایش به مدت 2 روز ، 30 تا 31 تیرماه 1395 ، در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار خواهد گردید


آخرین مهلت ثبت نام


تمدید زمان ارسال مقالات

با توجه به استقبال و تماس های مکرر پژوهشگران محترم با دبیرخانه همایش به اطلاع می رساند زمان پذیرش مقالات تا دهم خردادماه ( 95/03/10 ) تمدید می گردد.


آخرین مهلت ارسال مقالات


شروع ارسال مقالات

دریافت مقالات از تاریخ 94/12/15 الی 95/02/31 خواهد بوداخبار و رخدادهای همایش

برگزاری کارگاه های آموزشی

به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند که در طول برگزاری همایش کارگاه های عملی (کارگاه لایه نشانی ، کارگاه دستگاه AFM و کارگاه نجوم رصدی) برگزار خواهد گردید. علاقمندان به شرکت در این کارگاه ها می بایست از پروفایل شخصی خود در سایت همایش نسبت به ثبت نام اقدام فرمایند.

تمدید زمان ارسال مقاله

با توجه به استقبال و تماس های مکرر پژوهشگران محترم با دبیرخانه همایش به اطلاع می رساند زمان پذیرش مقالات تا دهم خردادماه ( 95/03/10 ) تمدید می گردد.

کانال تلگرام همایش

ثبت نام کنندگان محترم در اولین همایش ملی فیزیک دانشگاه ازاد می توانند با عضویت در کانال تلگرام همایش به نشانی http://telegram.me/physconf95 از اخبار همایش مطلع گردند.

ویرایش اطلاعات و عکس پرسنلی

ثبت نام کنند گان محترم در اولین همایش ملی فیزیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات و ارسال عکس پرسنلی از قسمت اصلاح مشخصات در پرو فایل شخصی خود اقدام نمایند.

ارسال مقالات در قالب فایل zip

ارسال کنندگان محترم مقاله لطفا فایل اصل مقاله را به دو صورت word و pdf مطابق با فرمت مقالات همایش در قالب یک فایل zip و چکیده مقاله را نیز به صورت word و pdf در قالب یک فایل zip دیگری ارسال فرمایند.

تماس با دبیرخانه همایش

ثبت نام کنندگان محترم می توانند در رابطه با ثبت نام و یا ارسال مقالات از طریق گزینه " تماس با ما " و یا از طریق پست الکترونیکی" physconf95@iaut.ac.ir " و یا با شماره های" 04133396323" و" 04133396326" با دبیرخانه همایش تماس حاصل فرمایند.

تاریخ برگزاری همایش

زمان برگزاری همایش ملی فیزیک دانشگاه از تاریخ 95/04/30 لغایت 95/04/31 می باشد

حامیان برگزاری همایش